Naše firma AUTO-EXTRA vznikla již v roce 1992 původně se zaměřením na dovoz ojetých automobilů a prodej dílenského vybavení, náhradních dílů a příslušenství pro zahraniční vozidla. Svou činnost jsme rozšířili také o prodej a servis autoskel a autovrakoviště - likvidace autovraků a ekologická likvidace vozidel v Děčíně a okolí.

Cílem našeho autovrakoviště je maximální spokojenost zákazníka, kvalitní a rychlé služby za rozumné ceny:

  • prodej nových i použitých náhradních dílů
  • prodej příslušenství na osobní automobily
  • prodej, výměna a oprava autoskel 
  • ekologická likvidace vozidel
  • likvidace autovraků

Likvidujeme autovraky všech značek. Zaměřujeme se nejen na ekologickou likvidaci autovraků, ale i na prodej použitých náhradních autodílů z autovraků. Naši zaměstnanci autovrakoviště Vám pomohou vybrat vhodný typ náhradního autodílu. Zajišťujeme ekologickou likvidaci všech autovraků (osobních - M1, dodávkových - N1, nákladních - N2 a N3, přívěsů, návěsů, tříkolek a motocyklů).

Ekologická likvidace vozidel úplných autovraků je zcela ZDARMA!!!

Pokud je Váš vůz nepojízdný, zavolejte nám a my zajistíme jeho odtah do našeho autovrakoviště v Děčíně - Malšovicích. Odvoz autovraků je do vzdálenosti 25 km zcela zdarma!!! Naše autovrakoviště AUTO-EXTRA likviduje všechny typy autovraků (osobní, dodávkové, nákladní, motocykly, přívěsné vozíky, apod.) Jsme smluvním partnerem pro likvidaci autovraků ŠKODA AUTO, a.s. pro Ústecký kraj.

Likvidace autovraků na LPG likvidujeme pouze bez nádrže na LPG.

Autovrakoviště Děčín - máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás.