Autovrakoviště Děčín

Jsme zde pro všechny, kteří se potřebují zbavit starého vraku nebo nepojízdného vozidla. Chcete nechat ekologicky zlikvidovat svůj vůz nebo potřebujete náhradní autodíly či vyměnit autoskla? Pokud ano, jste tu správně.

Naše firma AUTO-EXTRA vznikla již v roce 1992 původně se zaměřením na dovoz ojetých automobilů a prodej dílenského vybavení, náhradních dílů a příslušenství pro zahraniční vozidla. Svou činnost jsme rozšířili také o prodej a servis autoskel a autovrakoviště - likvidace autovraků a ekologická likvidace vozidel v Děčíně a okolí.

Cílem našeho autovrakoviště je maximální spokojenost zákazníka, kvalitní a rychlé služby za rozumné ceny:

 • prodej nových i použitých náhradních dílů
 • prodej příslušenství na osobní automobily
 • prodej, výměna a oprava autoskel Autovrakoviště Děčín
 • ekologická likvidace vozidel
 • likvidace autovraků

Likvidujeme autovraky všech značek. Zaměřujeme se nejen na ekologickou likvidaci autovraků, ale i na prodej použitých náhradních autodílů z autovraků. Naši zaměstnanci autovrakoviště Vám pomohou vybrat vhodný typ náhradního autodílu. Zajišťujeme ekologickou likvidaci všech autovraků (osobních - M1, dodávkových - N1, nákladních - N2 a N3, přívěsů, návěsů, tříkolek a motocyklů).

Ekologická likvidace vozidel úplných autovraků je zcela ZDARMA!!!

Pokud je Váš vůz nepojízdný, zavolejte nám a my zajistíme jeho odtah do našeho autovrakoviště v Děčíně - Malšovicích. Odvoz autovraků je do vzdálenosti 25 km zcela zdarma!!! Naše autovrakoviště AUTO-EXTRA likviduje všechny typy autovraků (osobní, dodávkové, nákladní, motocykly, přívěsné vozíky, apod.) Jsme smluvním partnerem pro likvidaci autovraků ŠKODA AUTO, a.s. pro Ústecký kraj.
Likvidace autovraků na LPG likvidujeme pouze bez nádrže na LPG.

Autovrakoviště Děčín - máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás.

Ekologická likvidace vozidel Děčín

Při ekologické likvidaci vozidla, naši zaměstnanci autovrakoviště, automobil odborně rozeberou a ekologicky zlikvidují (opětovné využití ND, recyklace apod.). Likvidace autovraků provádíme v souladu se zákonem o odpadech.

Během několika minut Vám vystavíme protokol o ekologické likvidaci vozidla. S tímto protokolem a spolu s RZ (SPZ), velký a malým technickým průkazem odhlásíte vozidlo na odboru dopravy příslušného městského úřadu.

Pro využití služeb našeho autovrakoviště potřebujete:

 • velký technický průkaz - vzít sebou k předání autovraku k likvidaci
 • přítomnost majitele nebo osoby, která má plnou moc - nemusí být ověřená
 • doklad totožnosti osoby předávající autovrak (OP, cestovní pas nebo ŘP)

Původce odpadu (majitel) musí předat autovrak k likvidaci v kompletním stavu - jedná se o tzv. úplný autovrak. Pokud není vozidlo určené k likvidaci v úplném stavu - jedná se o tzv. neúplný autovrak a autovrakoviště může účtovat poplatek za chybějící díly (např. motor, převodovka, katalyzátor, dveře apod.).

Úplná vozidla předána k likvidaci na vrakoviště musí obsahovat:

 • motor
 • převodovku
 • nápravu
 • katalyzátor
 • karoserii včetně dveří a kapoty
 • autobaterie

Autovrakoviště DěčínA proč si nechat ekologicky zlikvidovat auto? Důvodů je hned několik. Provozem starého vysloužilého auta ničíte životní prostředí a vypouštíte do ovzduší škodlivé látky. Je tedy načase vysloužilé vozidlo ekologicky zlikvidovat. Tím, že jej svěříte profesionálnímu autovrakovišti, nebude nadále zatěžovat životní prostředí. Vyhnete se placení zákonného pojištění, případné pokutě a v neposlední řadě si uvolníte prostor na zahradě, v garáži nebo před parkovištěm.

Ekologická likvidace Děčín »

Likvidace autovraků v Děčíně je prováděna technologií splňující zákonné a ekologické normy.

Autovrakoviště DěčínVeškeré autovraky se řadí podle zákona o odpadech do kategorie nebezpečných odpadů. Nechat si ekologicky zlikvidovat Váš vysloužilý vůz v autovrakovišti se rozhodně vyplatí. Pokud totiž odložíte své staré auto třeba někde v lese, hrozí Vám nemalá pokuta.

Likvidaci vozidel smí provádět pouze firma, která má oprávnění k ekologické likvidaci vozidla. Naše autovrakoviště má veškerá potřebná povolení.

 

 

Jak likvidace vraků v autovrakovišti probíhá?

Princip je stejný, jako když třídíte odpad. Při ekologické likvidaci vozidel zaměstnanci autovrakoviště vozidlo odborně rozeberou na jednotlivé součástky. Vozidlo obsahuje kromě železa, barevných kovů, skla a plastů i vzácné kovy, které se rovněž recyklují. Postup našeho autovrakoviště je bezpečný a neohrožuje okolí.

Zlikvidovat můžete svůj vysloužilý osobní vůz, motocykl, dodávkové i nákladní vozidlo, rovněž i přívěsný vozík.

AUTO EXTRA
autovrakoviště Děčín ▪ ekologická likvidace vozidel ▪ likvidace autovraků

 

AUTO-EXTRA , spol. s r.o.
Malšovice 7
405 02 Děčín

+420 412 543 210
+420 608 933 888
info@autoextra.eu

Provozní doba:
Pondělí - Pátek
8:00-12:30
13:00-15:30
(soboty, neděle a svátky po telefonické domluvě)

POUŽITÉ AUTODÍLY - prodej
Provozní doba:
Pondělí - Pátek
8:00-12:30
13:00-15:30
(soboty, neděle a svátky po telefonické domluvě)

Firma zapsaná v OR vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem oddíl C, vložka 13620, den zápisu 26. 6. 1992

Sdružení zpracovatelů autovraků
Tvorba chytrých webů

Likvidace autovraku

12.01.2017

Každému, kdo se rozhodne zlikvidovat svůj autovrak, či nepojízdný automobil u naší firmy, zajistíme zdarma jeho ekologickou likvidaci. Pokud jste doposud váhali a nechtěli mít s likvidací Vašeho automobilu žádné starosti, tak nyní je ten správný čas se rozhodnout! Neváhejte a zavolejte nám, tel.: +420 602 493 888. Zajistíme pro Vás odvoz zdarma až na vzdálenost 25 km (z Děčína, Ústí nad Labem, Teplic) a po vzájemné dohodě i z Litoměřic, České Lípy, Rumburka, Varnsdorfu a všech přilehlých lokalit.

 

Akce platí do odvolání.

více »

Novela vyhlášky č. 383/2001 Sb.

12.01.2017

Zákaz výkupu částí autovraků po novele vyhlášky č. 383/2001 Sb., o podrobnostech nakládání s odpady

více »

Autovraky jen bezhotovostně

27.02.2015

Do Sbírky zákonů zařazena Vyhláška MŽP č. 27/2015 Sb., která mění Vyhlášku č. 383/2001 Sb. o podrobnostech nakládání s odpady.

více »